ویندوز 7 SP1 UEFI گردو

13,000تومان
  • تولید کننده: Microsoft
  • کد محصول: UPDATE 2018
  • امتیاز جایزه: 100
  • موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

ویندوز 7 سرویس پک 1 یو ای اف آی

ویندوز 7 سرویس پک 1 یو ای اف آی

ویندوز 7 یکی از بهترین سیستم عامل های مایکروسافت، از ابتدای تاسیس این شرکت تا حال حاضر است. سبکی، قابلیت های بی شمار، سادگی نصب، سرعت، زیبایی و ده ها خصیصه دیگر آن را تبدیل به پرطرفدارترین سیستم عامل دنیا کرده است.

در این نسخه از ویندوز 7 همانند همیشه شما با بهترین انتخاب ها از سوی گردو مواجه اید. این نسخه شامل آخرین سرویس پک ویندوز 7 یعنی سرویس پک 1 به همراه Internet Explorer 11 و آخرین آپدیت هایی است که برای این ویندوز تا سال 2016 ارائه شده است.

ویندوز 7 این مجموعه شامل نسخه Ultimate است.

UEFIچیست؟

پس از ارائه محیط UEFI در BIOS مادربوردهای جدید و همچنین آغاز فصل عبور از استاندارد MBR هارددیسک های قدیمی، استاندارد جدید GPT معرفی شد. در استاندارد جدید محدودیتی برای ایجاد پارتیشن های مختلف وجود نداشته و 19 میلیون ترابایت حداکثر فضای پشتیبانی شده آن خواهد بود (در استاندارد MBR امکان ایجاد 4 پارتیشن و پشتیبانی از فضای 2 ترابایتی امکانپذیر است).

برای نصب سیستم عامل ویندوز در محیط UEFI و قابلیت سازگاری با استاندارد GPT، گردو آخرین نسخه از سیستم عامل محبوب ویندوز 7 را همراه با امکان نصب بر روی هارد دیسک های GPT ارائه کرده است. با توجه به اینکه نسخه 32 بیتی ویندوز در استاندارد جدید GPT پشتیبانی نمی شود، ویندوز 7 ارائه شده نسخه 64 بیتی Enterprise بوده و علاوه بر نصب در حالت UEFI و GPT، قابلیت نصب در حالت EFI و MBR نیز به آن افزوده شده است.

در کنار ویندوزها مجموعه کاملی از فونت های فارسی، تصاویر پس زمینه، تم ها ویندوز، اسکرین سیور قرار دارد. همچنین تعدادی از بهترین اکتیویتورها برای فعال کردن تمام قسمتهای ویندوز، در این مجموعه گنجانده شده است.

ویندوز 7 سرویس پک 1 یو ای اف آی

Windows 7 SP1 IE 11 Ultimate 64bit UEFI Support

Includes
Font Packs
Screensaver
Theme
Wallpaper
Windows 7 Activators
Windows 7 Persian Installation Guid

مشخصات فنی
تعداد دیسک 1
نوع دیسک DVD9
امکانات نرم افزاري
سيستم عامل windows

اولین نفری باشید که نظر می دهید نظر شما راهنمای دیگران است.

نظر شما سازنده است.

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید