قطعات کامپیوتری قبل از باز شدن جعبه قابل برگشت در 7 روز می باشد

در صورت باز شدن داشتن مشکل خدمات با شرکت گارانتی دهنده است

مشتری ولی نعمت کالا هفت  است.. فروشگاه اینترنتی کالا هفت به منظور آسایش خیال مشتریان خود امکان بازگشت مالای خریداری شده تا مدت 7 روز بعد از خرید را فراهم آورده است. در ذیل توضیحاتی در ای خصوص آمده است.
در صورتی که مشتری به هر دلیلی بعد از خرید خود منصرف گردد ، تا 7 روز مهلت دارد که انصراف از خرید خود را تا 7 روز به کالا هفت اعلام نماید.
کالا باید به همان صورتی که تحویل گرفته شده است پلمپ باشد و از آن استفاده نشده باشد. 
در هنگام برگشت محصول به کالا هفت حتما باید فاکتور خرید محصول همراه آن ارسال گردد و هزینه برگشت کالا به عهده مشتری می باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، همه ملزوماتش همراه آن هستند و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کالا هفت  تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‏کند. 

آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به  کالا اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی  و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به کالا هفت  ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به کالا هفت عودت شود.در این صورت لطفا کالای تحویل شده را باز ننایید و هرچه سریعتر موضوع را به کالا هفت اطلاع دهید تا هرچه سریعتر دستگاه با دستگاهی که از جانب شما سفارش داده شده است تعویض گردد.
قابل ذکر است که در صورتی که دستگاه از پلمپ خود خارج گردد کالا هفت  مسئولیتی را قبول نخواهد کرد

تمامی دستگاه های ارائه شده در کالا هفت دارای گارانتی می باشد که در صفحه ی هر محصول به طور مجزا گارانتی آن ذکر شده است. در کل در فروشگاه کلا هفت  دو نوع گارانتی موجود است:
1- گارانتی شرکت سازنده: دستگاه هایی که دارای گارانتی شرکت سازنده می باشند بعد از نصب و در هنگام نصب بر اساس قوانین آن شرکت برای گارانتی ، اشکال دستگاه برطرف می گردد.
2- گارانتی کالا هفت : دستگاه هایی که دارای گارانتی کالا هفت می باشد ، این گارانتی با توجه به مهلت ذکر شده برای هر محصول شامل گارانتی می باشد که مشتری با ارسال دستگاه ایراد دار به کالاهفت به همراه فاکتور خرید خود می تواند از گارانتی فوق استفاده نماید. هزینه ارسال کالا به کالا هفت به عهده مشتری می باشد.